Anonce: Práce a brigády

Nabídky zaměstnání na plný úvazek pro všechny. Pro studenty jsou vhodné pracovní příležitosti uzavřené jako dohoda o provedení práce nebo klasické brigády. Vysoké příjmy zaručeny kvalitní nabídkou zaměstnavatelů. Výhodné půjčky pro podnikatele pro začátek podnikatelského záměru. Práce z domova i pracovní příležitosti v zahraničí!

Hledám: zaměstnání v administrativní činnosti

Jsem vysokoškolsky vzdělaný, bez závazku s 2 letou praxí v oboru. Spolehlivý, schoplný komunikace a učeníse nových věcí. Za své pracovní vytížení požaduji odpovídající platové ohodnocení.

Nabídka pracovní příležitosti pro každého

Naše pracovní agentura je jedničkou na trhu práce. Zašlete nám svůj životopis a my vám najdeme kvalifikované zaměstnání do 48 hodin. Bezplatná registrace všech uchazečů.


Anonce

O stránkách

Inzertní server Anonce naleznete na stránkách www.annonce.cz, kde si můžete online prohlédnout všechny inzeráty. Jedná se prakticky o online verzi tištěného magazínu s nabídkami a poptávkami na zboží a služby všeho druhu.

Anonce

Pokud chcete podat inzerát, výhodně prodat či koupit nějakou věc. Měli by jste navštívit inzertní server Anonce. Tento magazín dříve vycházel pouze v tištěné podobě, která se dala koupit v každé trafice. Postupem času se ale i Anonce…

Anonce: Práce a brigády

Nabídky zaměstnání na plný úvazek pro všechny. Pro studenty jsou vhodné pracovní příležitosti uzavřené jako dohoda o…