Anonce: Počítače a elektronika

Kvalitní hardware pro váš počítač či notebook. Technologické novinky i repasované komponenty za výhodné ceny. Od procesorů přes vykonné grafické karty, až po základní desky. Počítačové komponenty od známích firem Asus, Dell, Gigabite, Itel, nVidia a dalších. Dále pak spotřební elektronika a drobné elektro jako jsou mikrovlny, mixéry a jiné.

Notebook Dell XPS M140

Notebook Dell s Windows XP MediaCenter, širokouhlý display WXGA, velmi dobrý stav, Intel Pentium M Centrino 1.83Hz, 1024MB RAM, HDD 70GB, Wi-fi, Bluetooth, DVD/CD-RW vypalovačka, čtečka karet.

ATI Radeon x1950 Pro 512MB

Ati Radeon x1950 Pro 512MB do PCI-Expres, je jako nová. Karta je od MSI MicroStar. Stará měsíc, 100% stav, ještě 23 měsíců záruka. Možno vyměnit za nVidia GeForce 8800 GT.


Anonce

O stránkách

Inzertní server Anonce naleznete na stránkách www.annonce.cz, kde si můžete online prohlédnout všechny inzeráty. Jedná se prakticky o online verzi tištěného magazínu s nabídkami a poptávkami na zboží a služby všeho druhu.

Anonce

Pokud chcete podat inzerát, výhodně prodat či koupit nějakou věc. Měli by jste navštívit inzertní server Anonce. Tento magazín dříve vycházel pouze v tištěné podobě, která se dala koupit v každé trafice. Postupem času se ale i Anonce…

Anonce: Počítače a elektronika

Kvalitní hardware pro váš počítač či notebook. Technologické novinky i repasované komponenty za výhodné ceny. Od…