Anonce: Mobilní telefony

Nabídky na prodej mobilních telefonů značek Nokia, Sony Ericsson, Samsung a jiné. Příslušenství k telefonům, jako jsou bluetooth, hands-free, kožené kryty a pouzdra, náhradní baterie, datové kabely, programy a hry na Javu nebo Symbian. Zachovalé mobilní telefony a MDA ze zastaváren a bazarů.

Nokia 6300 - Skoro nová

Týden používaná Nokia 6300, nepoškrábaná, včetně orig. balení: sluchátka, nabíječka, baterie a paměťová karta. Důvod prodeje: vyhrál jsem Nokia N95 8GB :)

Prodám Sony Ericsson W810i, zn. levně!

6 měsíců používaný Sony Ericsson, menší oděrky na displeji jinak jako nový. Zdarma přidám i datový kabel a 1GB paměťovou kartu. Možno vyměnit za jiný mobilní telefon.


Anonce

O stránkách

Inzertní server Anonce naleznete na stránkách www.annonce.cz, kde si můžete online prohlédnout všechny inzeráty. Jedná se prakticky o online verzi tištěného magazínu s nabídkami a poptávkami na zboží a služby všeho druhu.

Anonce

Pokud chcete podat inzerát, výhodně prodat či koupit nějakou věc. Měli by jste navštívit inzertní server Anonce. Tento magazín dříve vycházel pouze v tištěné podobě, která se dala koupit v každé trafice. Postupem času se ale i Anonce…

Anonce: Mobilní telefony

Nabídky na prodej mobilních telefonů značek Nokia, Sony Ericsson, Samsung a jiné. Příslušenství k telefonům, jako jsou…