Anonce: Auto-moto

Prodej ojetých automobilů a motocyklů ruzných značek jako je Mercedes Benz, Volkswagen, Škoda a BMW. Česká auta i vozy ze zahraničí za výhodné ceny. Starší bazarové automobily s kvalitním servisem a tuningem v podobě klimatizace, elektrických okýnek, tempomatu ale i vestavěné GPS navigace. Všechny automobily prošli důkladnou technickou kontrolu a jsou opatřeny certifikátem o původu vozidla.

Škoda Fabia 1.4MPi, 50kW, Comfort - výborný stav

Garážovaná, servis Škoda. Střešní okno z výroby. 2x airbag, Construct. Přední elektrické okna, palubní počítač. Sněhové řetězy, audio Sony CD přehrávač, rádio s 6x repro!

Škoda Octavia II combi TDi 4x4m r.v. 12/2006

Najeto 50.000km, servis, klimatizace, výhřev sedadel, tempomat, orig. rádio s CD, el. výbava, šedá metal. Odřený pravý bok, plně pojízdné.


Anonce

O stránkách

Inzertní server Anonce naleznete na stránkách www.annonce.cz, kde si můžete online prohlédnout všechny inzeráty. Jedná se prakticky o online verzi tištěného magazínu s nabídkami a poptávkami na zboží a služby všeho druhu.

Anonce

Pokud chcete podat inzerát, výhodně prodat či koupit nějakou věc. Měli by jste navštívit inzertní server Anonce. Tento magazín dříve vycházel pouze v tištěné podobě, která se dala koupit v každé trafice. Postupem času se ale i Anonce…

Anonce: Auto-moto

Prodej ojetých automobilů a motocyklů ruzných značek jako je Mercedes Benz, Volkswagen, Škoda a BMW. Česká auta i vozy…